Skip to main content

Adnane Achours forskargrupp

Du hittar mer information på engelska. Klicka länken för engelska sidan ovan.

Group members

Adnane Achour, Professor, Group leader

Professor

Adnane Achour

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: Adnane.Achour@ki.se
Yang Chen, Postdoc
Projektledare

Anatoly Dubnovitsky

Enhet: Forskargrupp V Malmström
E-post: anatoly.dubnovitsky@ki.se
Anatoly Dubnovitsky, PhD, senior scientist
Senior forskningsspecialist

Genadiy Kozhukh

Telefon: 076-291 72 86
Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: genadiy.kozhukh@ki.se
Genadiy Kozhukh, Senior Research Specialist
Assistent m utbildningsbidrag

Christina Gerstner

Enhet: Forskargrupp A Catrina
E-post: christina.gerstner@ki.se
Christina Gerstner, PhD student

Ida Hafstrand, Doctoral student
Forskare

Tatiana Sandalova

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: Tatyana.Sandalova@ki.se
Jaromir Mikes, Postdoc
Tatyana Sandalova, Researcher
Postdoc

Tim Schulte

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: tim.schulte@ki.se
Tim Schulte, PhD, Postdoc
Forskningssamordnare

Lakshmikanth Tadepally

Telefon: 08-524 812 31
Enhet: Avdelningen för Klinisk Pediatrik
E-post: lakshmikanth.tadepally@ki.se
Lakshmikanth Tadepally, Research coordinator
Forskarassistent

Renhua Sun

Telefon: 076-415 35 01
Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: renhua.sun@ki.se
Renhua Sun, PhD, Postdoc
Forskarassistent

Xiao Han

Telefon: 073-977 26 51
Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: xiao.han@ki.se
Xiao Han, PhD, Postdoc