Skip to main content

Kontakt NASP

Besöksadress: Granits väg 4, KI Campus Solna

Postadress: NASP, Karolinska Institutet, 171 77 Stockholm

Post som skickas till en medarbetare vid NASP ska alltid adresseras på följande vis: NASP, Att: Förnamn Efternamn, Karolinska Institutet, 171 77 Stockholm

Leveransadress: Granits väg 4, 171 65 Solna

E-post: nasp@ki.se

Telefon: Direktnummer eller via växel 08-524 800 00

Hjälplinjer - behöver du någon som lyssnar?

Personal

Danuta Wasserman

Professor, senior

E-post: Danuta.Wasserman@ki.se

 

Gergö Hadlaczky

Adjungerad forskare

E-post: Gergo.Hadlaczki@ki.se

 

Britta Alin-Åkerman

Anknuten

Telefon:08-524 867 14

E-post: Britta.Alin-Akerman@ki.se

 

Vladimir Carli

Universitetslektor

E-post: Vladimir.Carli@ki.se

 

Marcus Sokolowski

Adjungerad forskare

Telefon: 08-524 869 38

E-post: Marcus.Sokolowski@ki.se

 

Eva Wasserman

IT-samordnare

E-post: Eva.Wasserman@ki.se

 

Beatrice Johansson

Administratör

E-post: beatrice.johansson@ki.se

 

Inga-Lill Ramberg

Anknuten

E-post:Inga-Lill.Ramberg@ki.se

 

Anna Johansson

Projektsamordnare YAM

Telefon: 08-524 870 26

E-post: anna.johansson.4@ki.se

 

David Titelman

Universitetslektor

Telefon: 08-524 868 10

E-post: David.Titelman@ki.se

 

Johan Andreen

Anknuten

E-post: johan.andreen@ki.se

 

Linda Karlsson

Projektsamordnare

Telefon: 076-052 24 12

E-post: linda.karlsson@ki.se

 

Eva Lundin

Samordnare

Telefon: 08-524 868 57

E-post: eva.lundin@ki.se

 

Sebastian Hökby

Forskningsassistent, UF

Telefon: 072-453 91 83

E-post: sebastian.hokby@ki.se

 

Clare Levine

Anknuten

Telefon: 072-007 40 38

E-post: clare.levine@ki.se

 

Laila Lindahl

Anknuten

E-post: laila.lindahl@ki.se

 

Rigmor Stain

Samordnare

E-post: Rigmor.Stain@ki.se

 

Janek Szklarzewicz

Projektsamordnare

E-post: janek.szklarzewicz@ki.se

 

Oliver Bartsch

Projektledare MHFA

Telefon:070-616 23 99

E-post:oliver.bartsch@ki.se

 

Anne Stefenson

Doktorand

E-post: Anne.Stefenson@ki.se

 

Pietro Gambadauro

Anknuten

E-post: pietro.gambadauro@ki.se

 

Bianca Blazevska

Anknuten

E-post: bianca.blazevska@ki.se

 

Danielle Stone

Anknuten

E-post: danielle.stone@ki.se

 

Nuhamin Petros

Projektassistent

E-post:nuhamin.petros@ki.se

 

Daniel Frydman

Anknuten

Epost: daniel.frydman@icloud.com

 

YAM Stockholm

Projektsamordnare

Anna Johansson

Telefon: 08-524 870 26

E-post: anna.johansson.4@ki.se

 

Anknuten

Clare Levine

Telefon: 072-007 40 38

E-post: clare.levine@ki.se

 

MHFA

Projektledare

Oliver Bartsch

Telefon: 070-616 23 99

E-post:oliver.bartsch@ki.se

 

Aktion Livräddning

Projektsamordnare

Linda Karlsson

Telefon: 076-052 24 12

E-post: linda.karlsson@ki.se

 

Anknuten

Laila Lindahl

E-post: laila.lindahl@ki.se

 

AOSP

Anknuten

Britta Alin-Åkerman

Telefon: 08-524 867 14

E-post: Britta.Alin-Akerman@ki.se

 

Bidrag till NASP:s forskning

Stiftelseansvarig, Karolinska Institutet
Tove Älvemark (tove.alvemark@ki.se) tel: 08-524 867 07

Läs mer om gåvor till Karolinska Institutet