Utbildningsadministratörer på CNS

Psykologprogrammet

Elin Uddenstig, tel: 08-524 824 24, e-post: elin.uddenstig@ki.se

Lorin Ahmed, tel: 08-524 824 68, e-post: lorin.ahmed@ki.se

Psykoterapeutprogrammet

Programadministratör Mariana Raneva Ivanova, tel: 070-187 126, e-post: mariana.raneva.ivanova@ki.se

Teknik- och systemansvarig Katarina Back, e-post: katarina.back@ki.se

Optikerprogrammet

Jaana Johansson, tel: 08-672 30 98, e-post: jaana.johansson@ki.se

Läkarprogrammet

Neuro HS
Caroline Svedenås, tel: 08-585 870 38, e-post: caroline.svedenas@ki.se

Eva-Carin Jacobsson, tel: 08-585 830 42, e-post: eva‑carin.jacobsson@ki.se

Neuro KS
Marie-Louise Toresson Wingårdh, tel: 08-517 747 64, e-post: marie‑louise.toresson‑wingardh@regionstockholm.se 

Psykiatri KS
Susanna Kron, e-post: susanna.kron@ki.se

Psykiatri HS
Yasmin Mandani, tel: 08-585 857 86, e-post: yasmin.mandani@ki.se

Psykiatri S:t Göran
Ingela Malmsjö, tel: 08-123 492 85, e-post: ingela.malmsjo@ki.se

Ögon
Maria Persson, tel: 08-672 36 65, e-post: maria.persson@ki.se

Beroende
Maria Fytili, e-post: maria.fytili@ki.se

Försäkringsmedicin

Annika Evolahti, tel: 08 524 832 19, e-post: annika.evolahti@ki.se 

Fort- och vidareutbildning (bland annat uppdragsutbildning)

Hanna Eriksson, e-post: hanna.c.eriksson@regionstockholm.se

Katarzyna Kumanowska, tel: 070-001 14 41, e-post: katarzyna.kumanowska@ki.se

Danielle Talaee Mofrad, e-post: danielle.talaee.mofrad@ki.se

Xiangwei Zhu, e-post: xiangwei.zhu@ki.se

Ronny Mattsson, e-post: ronny.mattsson@ki.se

Lina Öhman, e-post: lina.ohman@ki.se

Mattias Olsson, e-post: mattias.d.olsson@regionstockholm.se

Johanna Eriksson, e-post: johanna.eriksson.2@ki.se

Lina Collsiöö, e-post: lina.collsioo@ki.se

Sarah Thylén, e-post: sarah.thylen@ki.se

Forskarutbildning

Alexandre Beckman, tel: 08-524 832 37, e-post: alexandre.beckman@ki.se