Medlemmar i gruppen Klinisk kemi och koagulation

This page in English

Forskargruppsledare

Universitetslektor, adj

Jovan Antovic

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: jovan.antovic@ki.se

Medlemmar i gruppen

Postdoc

Mikel Allend

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: mikel.allend@ki.se

Anknuten

Magnus Axelson

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Magnus.Axelson@ki.se

Professor emerita

Margareta Blombäck

Telefon: 08-517 744 37
Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Margareta.Blomback@ki.se

Forskare

Lynn Butler

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: lynn.butler@ki.se

Postdoc

Roza Chaireti

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: roza.chaireti@ki.se

Docent

Tore Curstedt

Telefon: 08-517 760 82
Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: tore.curstedt@ki.se

Forskarassistent

Antonio Di Gennaro

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Antonio.Di.Gennaro@ki.se

Doktorand

Maria Farm

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: maria.farm@ki.se

Anknuten

Sven Gustafsson

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: sven.gustafsson@ki.se

Laboratorieassistent

Marie Haegerstrand-Björkman

Telefon: 08-517 761 63
Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Marie.Haegerstrand-Bjorkman@ki.se

Senior lab manager

Anne Jämsä

Telefon: 08-517 735 65
Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Anne.Jamsa@ki.se

Docent

Anders Kallner

Telefon: 08-517 749 43
Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Anders.Kallner@ki.se

Postdoc

Maria Magnusson

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: Maria.Magnusson@ki.se

Anknuten

Aleksandra Mandic Havelka

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: aleksandra.mandic.havelka@ki.se

Forskarassistent

Clément Naudin

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: clement.naudin@ki.se

Postdoc

Zara Pons Vila

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: zara.pons.vila@ki.se

Postdoc

Iva Pruner

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: iva.pruner@ki.se

Postdoc

Julia Pointner

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: julia.pointner@ki.se

Anknuten

Annelie Strålfors

Telefon: 08-517 706 47
Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: annelie.stralfors@ki.se

Doktorand

Yanan Zong

Enhet: Klinisk kemi och koagulation
E-post: yanan.zong@ki.se

Klinisk kemi