Medlemmar i gruppen Kirurgisk vårdvetenskap

This page in English

Forskare

Professor

Pernilla Lagergren

Telefon: 08-517 759 84
Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: Pernilla.Lagergren@ki.se

Forskare

Anna Schandl

Telefon: 08-517 709 57
Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: Anna.Schandl@ki.se

Anknuten

Helen Rosenlund

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: Helen.Rosenlund@ki.se

Biostatistiker

Statistiker

Asif Johar

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: asif.johar@ki.se

Doktorander

Doktorand

Cecilia Haddad Ringborg

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: cecilia.haddad.ringborg@ki.se

Doktorand

Poorna Anandavadivelan

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: poorna.anandavadivelan@ki.se

Doktorand

Yangjun Liu

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: yangjun.liu@ki.se

Doktorand

Zhao Cheng

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: zhao.cheng@ki.se

Forskningssjuksköterska

 

Forskningssköterska

Kalle Mälberg

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: kalle.malberg@ki.se

Administrativ personal

Projektsamordnare

Karin Vikström

Telefon: 08-517 709 43
Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: karin.vikstrom@ki.se

Administratör

Nora Tenow Benulic

Enhet: Kirurgisk vårdvetenskap
E-post: nora.tenow.benulic@ki.se

Samarbeten

Anna Wikman

E-post: anna.wikman@kbh.uu.se
Adress: Reproduktiv Hälsa, Kvinnor och Barns Hälsa, Uppsala Universitet

Vårdvetenskap