Skip to main content

Medlemmar och roller

Funktion Namn Epost
Ordförande Magnus Nilsson magnus.nilsson@ki.se
Sekreterare/ansv skyddsrond Helénè Jansson helene.jansson@ki.se
Skyddsombud lab Christina Hebert christina.hebert@ki.se
Skyddsombud adm
Likabehandling/Miljö- och hållbarbetsombud Pauliina Damdimopoulou pauliina.damdimopoulou@ki.se
Brandskydd/ säkerhetsansvarig Per Eneroth per.eneroth@ki.se
Personalansvarig Annamaj Stolt annamaj.stolt@ki.se
Kemikalieombud/ Biosäkerhet Ewa Ellis ewa.ellis@ki.se
Föreståndare för brandfarlig vara Ewa Ellis ewa.ellis@ki.se
Adm. chef/ Incidentrapportering Pille Ann Härmat pilleann.harmat@ki.se
Forskare Olav Rooyackers olav.rooyackers@ki.se