Medlemmar och roller

Magnus NilssonOrdförande

Magnus Nilsson
magnus.nilsson@ki.se
Helènè JanssonSekreterare/ansv skyddsrond
Helénè Jansson
helene.jansson@ki.se
Christina HebertSkyddsombud lab

Christina Hebert
christina.hebert@ki.se
Monika ArmuandSkyddsombud adm

Monika Armuand
monika.armuand@ki.se
Pauliina DamdimopoulouLikabehandling / Miljö- och hållbarhetsombud
Pauliina Damdimopoulou
pauliina.damdimopoulou @ki.se
Doktorand/
studentrepresentant
 
Per EnerothBrandskydd/
säkerhetsansvarig
Per Eneroth
per.eneroth@ki.se
Maria EdwardssonPersonalansvarig
Maria Edwardsson
Telefon: 08-524 83798
maria.edwardsson@ki.se
Ewa EllisKemikalieombud/ Biosäkerhet

Ewa Ellis
ewa.ellis@ki.se
Ewa EllisFöreståndare för brandfarlig vara

Ewa Ellis
ewa.ellis@ki.se
Pille Ann HärmatAdm chef/ Incidentrapportering
Pille Ann Härmat
pilleann.harmat@ki.se
Olav RooyackersForskare

Olav Rooyackes
olav.rooyackers@ki.se

 

Institution