Kontakta Development Office

Vill du stödja Karolinska Institutets forskning och utbildning?

Vi på Development Office arbetar för att skapa så bra förutsättningar som möjligt för att du ska hitta det forskningsområde du har intresse och engagemang för att stödja.
Tveka inte att ringa eller skriva ett mail till oss, vi finns här för dig.

Development Office

E-post: development-office@ki.se
Adress: Karolinska Institutet
Development Office
171 77 Stockholm
Besöksadress: Nobels väg 6, Solna

Vicerektor för extern samverkan

Martin Ingvar

Telefon: 0704-84 12 47
E-post: Martin.Ingvar@ki.se

Administratör

Bettina Wemanis

Telefon: 08-524 837 43
Enhet: Development Office
E-post: bettina.wemanis@ki.se

Specialist

Mikael Horal

Mobil: +46 70 824 20 14
E-post: mikael.horal@ki.se
Adress: Development Office

Samordnare

Helena Liman Sagoo

Telefon: 08-524 868 44
Enhet: Development Office
E-post: Helena.Liman-Sagoo@ki.se

 

Projektledare

Esther Edlundh-Rose

Telefon: 08-524 824 38
Enhet: Development Office
E-post: esther.edlundh-rose@ki.se

 

Kommunikatör

Stina Branting

Telefon: 08-524 867 41
Enhet: Development Office
E-post: Stina.Branting@ki.se

Projektledare

Jennie Melosso, tjl

Telefon: 08-524 865 88
Enhet: Kommunikationsavdelningen
E-post: Jennie.Melosso@ki.se

Länkar

Donation