Skip to main content

Telefonlista K2 centrala administrationen

 Administrativ chef                                        Helene.Utterberg@ki.se, 524/81561(076-555 71 63)                                                                                        

 

Administrativ chef, bitr                                 Helena.Berggren@ki.se, 524/ 81562(070-063 95 13)   

                                                                    

Ekonomicontroller                                         Catharina.erlandsson.khorchani@ki.se 524/81553

                                            

Ekonomihandläggare                                     Mercedes.Zerquera.Rodriguez@ki.se524/81541                                        

Ekonomihandläggare                                     Marie-Louise.Andersson@ki.se   524/81546

                                                                                                                      

Ekonomihandläggare                                    Linnea.Tinnerholm@ki.se           524/81540

                                                                    

Ekonomihandläggare                                     Soheila.khaledi@ki.se                 524/81555

                                                                    

Ekonomihandläggare                                      Skirmante.Venaliene@ki.se       524/81552

                                                                    

Grundutbildnings administratör                      Anette.nilsson@ki.se                   524/81551

 

Utbildningssamordnare                                  Louisa.Cheung@ki.se                 524/81549

 

Personalansvarig                                           Johanna.Erlandsson@ki.se          524/81550

 

Personalhandläggare                                     Marcus.Lindgren@ki.se           524/81548

 

Handläggare för forskarutbildningen              Lillemor.Melander@ki.se             524/81544

 

Personaladministratör                                   Oskar.Svensson@ki.se                  524/81547

 

Prefekt administratör                                     Veronique.Henriksson@ki.se         524/81543

 

Registrator                                                     Makiko.Kanematsu@ki.se             524/81542

 

Webbredaktör                                                Veronica.Ebbersten@ki.se           524/81560

 

Administratör                                                 Sahra.Bunner@ki.se                    524/81556
Avdelningen för infektionssjukdomar