Husgruppen ANA Futura

This page in English

Husgruppen ANA Futura representeras av samtliga inflyttade institutioners medarbetare har som uppdrag att hantera frågeställningar som dyker upp till vardags gällande ex lokaler, rutiner, samarbeten och annat.

Institutionen för laboratoriemedicin

Forskare

Lars Frelin

Telefon: 08-524 836 32
Enhet: Avdelningen för klinisk mikrobiologi
E-post: Lars.Frelin@ki.se

Kommunikatör

Christina Sundqvist (Sandström)

Telefon: 08-524 869 70
Enhet: Administrativa kansliet
E-post: christina.sundqvist@ki.se

Samordnare

Marjan Amiri

Telefon: 08-524 837 86
Enhet: Institutionen för laboratoriemedicin (LABMED), H5
E-post: Marjan.Amiri@ki.se

Samordnare

Mikael Hammarstedt

Telefon: 08-524 838 42
Enhet: Institutionen för laboratoriemedicin (LABMED), H5
E-post: mikael.hammarstedt@ki.se

Institutionen för medicin, Huddinge

Biomedicinsk analytiker

Lena Radler

Telefon: 08-524 838 65
Enhet: Centrum för infektionsmedicin
E-post: Lena.Radler@ki.se

Institutionen för Odontologi

Forskningssamordnare

Nikolce Tudzarovski

E-post: nikolce.tudzarovski@ki.se

Institutionen för Klinisk vetenskap, intervention och teknik

Biomedicinsk analytiker

Annika Goos

Enhet: Enheten för obstetrik och gynekologi
E-post: annika.goos@ki.se