Skip to main content

Steering committee of KiiM

Chairpersons

Professor

Mikael Karlsson

Enhet: Mikael Karlsson grupp
E-post: Mikael.Karlsson@ki.se

Forskare

Stephen Malin

Enhet: Forskargrupp P Olofsson
E-post: stephen.malin@ki.se

Coordinator

Administratör

Annette Öster Fernström

Telefon: 08-585 829 78
Enhet: Hellström Lindberg
E-post: annette.oster.fernstrom@ki.se

Members

Utbildningssamordnare

Louisa Cheung

Telefon: 08-517 704 66
Enhet: Forskargrupp P Eriksson
E-post: Louisa.Cheung@ki.se

Professor

Malin Flodström Tullberg

Telefon: 046-852487625
Enhet: Centrum för infektionsmedicin
E-post: Malin.Flodstrom-Tullberg@ki.se

Professor

Susanne Gabrielsson

Telefon: 08-517 764 41
Enhet: Forskargrupp S Gabrielsson
E-post: Susanne.Gabrielsson@ki.se

Anknuten

Jonas Spaak

E-post: Jonas.Spaak@ki.se

Anknuten

Jan Wahlström

Enhet: Forskargrupp J Grunewald
E-post: Jan.Wahlstrom@ki.se

Forskare

Lisa Westerberg

Telefon: 08-524 868 33
Enhet: Lisa Westerberg grupp
E-post: Lisa.Westerberg@ki.se