Skip to main content

Forskare - Anestesi

Erzsébet Bartha erzsebet.bartha@ki.se
Marcus Brynolf marcus.brynolf@ki.se
Johan Creutzfeldt johan.creutzfeldt@ki.se
Hans Hjelmqvist hans.hjelmqvist@ki.se
Christina Hebert christina.hebert@ki.se
Towe Jakobsson towe.jakobsson@sll.se
Sigridur Kalman sigridur.kalman@ki.se
Lisbet Meurling lisbet.meurling@ki.se
Åke Norberg ake.norberg@ki.se
Suzanne Odeberg Wernerman suzanne.odeberg-wernerman@ki.se
Jan Persson jan.persson@ki.se
Panuwat Promsin panuwat.promsin@ki.se
Olav Rooyackers olavs.rooyackers@ki.se
Alf Sollevi alf.sollevi@ki.se
Nicolas Tardif nicolas.tardif@ki.se
Jan Wernerman jan.wernerman@ki.se
Birgitta Åkesdotter Gustafsson birgitta.a.gustafsson@ki.se

Forskningssjuksköterskor och teknisk personal

 

Kristina Kilsand kristina.kilsand@sll.se
Janelle Cederlund janelle.cederlund@sll.se
Christina Hebert christina.hebert@ki.se
Towe Jakobsson towe.jakobsson@sll.se
Eva Skog Nejman eva.skog-nejman@sll.se

Forskningslokaler

Ett försökspersonsrum finns på B45.
För användning och bokning ta kontakt med Olav Rooyackers eller någon av forskningssjuksköterskorna.

KFC – metabolomics lab finns på plan 6 i Novum huset.
För besök eller vid förfrågan ta kontakt med Olav Rooyackers.