Välkomna alla nya medarbetare vid NVS!

Publicerat 2017-10-24 10:59. Uppdaterat 2017-10-24 11:02

Vid institutionen för neurobiologi, vårdvetenskap och samhälle är varje medarbetares insats viktig, och vi är därför extra glada över att få presentera de som nyligen har börjat (respektive snart kommer att börja) som medarbetare vid vår institution! Varmt välkomna!

Vill du också jobba med oss?

NVS är en av KI:s största institutioner. Tack vare våra proffsiga medarbetare kan vi också fortsätta att växa och utvecklas, och genom forskning och utbildning inom våra profilområden bidra till att fortsätta förbättra människors hälsa på avgörande sätt. 
Är du också intresserad av att arbeta med oss? Mer information om lediga tjänster finns under rubriken "Lediga jobb vid NVS" på institutionens startsida ki.se/nvs.

Postdoc

Karthick Natarajan

Enhet: Institutionen för Neurobiologi, Vårdvetenskap och Samhälle (NVS), H1
E-post: karthick.natarajan@ki.se

FOU-praktikant

Emilia Schwertner

Enhet: Sektionen för neurogeriatrik
E-post: emilia.schwertner@ki.se

Utbildningshandläggare

Heide Larsson

Telefon: 08-524 837 80
Enhet: Sektionen för omvårdnad-administration
E-post: heide.larsson@ki.se

Universitetslektor

Joanna Kvist

Enhet: Sektionen för fysioterapi
E-post: joanna.kvist@ki.se

Universitetsadjunkt

Lina Nylén

Enhet: Sektionen för omvårdnad- Omvårdnad 2
E-post: lina.nylen@ki.se

Ekonomicontroller

Karin Edman

Telefon: 08-524 859 88
Enhet: Ekonomi
E-post: karin.edman@ki.se

Postdoc

Shaffi Manchanda

Enhet: Institutionen för Neurobiologi, Vårdvetenskap och Samhälle (NVS), H1
E-post: shaffi.manchanda@ki.se

Samordnare

Petra Helkala

Telefon: 08-524 868 19
Enhet: Administration
E-post: petra.helkala@ki.se

Postdoc

Lisa Ljungman

Enhet: Sektionen för omvårdnad- Omvårdnad 2
E-post: lisa.ljungman@ki.se

Forskningsassistent

Jasper Holleman

Enhet: Kivipelto
E-post: jasper.holleman@ki.se

Biomedicinsk analytiker

Marianne Petro

Enhet: Sektionen för neurogeriatrik
E-post: marianne.petro@ki.se

Biomedicinsk analytiker

Emilia Marklund Söderberg

Enhet: Sektionen för neurogeriatrik
E-post: emilia.marklund@ki.se

Forskningsassistent

Peter Goldberg

Enhet: Kivipelto
E-post: peter.goldberg@ki.se

FOU-praktikant

Malin Freidle

Enhet: Sektionen för fysioterapi
E-post: malin.freidle@ki.se

Personalhandläggare

Maria Axelsson

Telefon: 08-524 882 96
Enhet: Personal
E-post: maria.axelsson.1@ki.se

Organisation