Adnane Achours forskargrupp

This page in English

Du hittar mer information på engelska. Klicka länken för engelska sidan ovan.

Group members

Adnane Achour, Professor, Group leader

Professor

Adnane Achour

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: Adnane.Achour@ki.se
Yang Chen, Postdoc
Postdoc

Yang Chen

Enhet: Forskargrupp P Brodin
E-post: yang.chen@ki.se
Anatoly Dubnovitsky, PhD, senior scientist
Genadiy Kozhukh, Senior Research Specialist
Senior forskningsspecialist

Genadiy Kozhukh

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: genadiy.kozhukh@ki.se
Christina Gerstner, PhD student
Assistent m utbildningsbidrag

Christina Gerstner

Enhet: Forskargrupp A Catrina
E-post: christina.gerstner@ki.se
Ida Hafstrand, Doctoral student
Forskarstuderande

Ida Hafstrand

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: ida.hafstrand@ki.se
Jaromir Mikes, Postdoc
Tatyana Sandalova, Researcher
Tim Schulte, PhD, Postdoc
Postdoc

Tim Schulte

Enhet: Forskargrupp A Achour
E-post: tim.schulte@ki.se
Lakshmikanth Tadepally, Research coordinator
Forskningssamordnare

Lakshmikanth Tadepally

Enhet: Forskargrupp P Brodin
E-post: lakshmikanth.tadepally@ki.se
Renhua Sun, PhD, Postdoc
Postdoc

Renhua Sun

Telefon: 076-415 35 01
E-post: renhua.sun@ki.se
Xiao Han, PhD, Postdoc
Postdoc

Xiao Han

Telefon: 073-977 26 51
Enhet: Institutionen för medicin, Solna (MedS), K2
E-post: xiao.han@ki.se