Husgruppen ANA 8

This page in English

Husgruppen ANA 8 representeras av samtliga inflyttade institutioners medarbetare har som uppdrag att hantera frågeställningar som dyker upp till vardags gällande ex lokaler, rutiner, samarbeten och annat.

Institutionen för laboratoriemedicin

Forskare

Lars Frelin

Telefon: 08-524 836 32
Enhet: Avdelningen för klinisk mikrobiologi
E-post: Lars.Frelin@ki.se

Kommunikatör

Christina Sandström

Telefon: 08-524 869 70
Enhet: Administrativa kansliet
E-post: christina.sandstrom@ki.se

Laboratoriesamordnare

Marjan Amiri

Telefon: 08-524 837 86
Enhet: Avdelningen för klinisk mikrobiologi
E-post: Marjan.Amiri@ki.se

Institutionen för medicin, Huddinge

Array

Lena Radler

Telefon: 08-585 813 63
E-post: Lena.Radler@ki.se

Institutionen för Odontologi

Servicechef

Roger Bergqvist

Telefon: 08-524 880 65
Enhet: Administrativa avdelningen
E-post: roger.bergqvist@ki.se

Forskningssamordnare

Nikolce Tudzarovski

E-post: nikolce.tudzarovski@ki.se

Institutionen för Klinisk vetenskap, intervention och teknik

Biomedicinsk analytiker

Annika Goos

Enhet: Enheten för obstetrik och gynekologi
E-post: annika.goos@ki.se

Administrativ chef

Pille Ann Härmat

Telefon: 08-524 877 41
Enhet: Prefektkansliet
E-post: pilleann.harmat@ki.se