E-postadresser till PD, GUA, utbildningsnämnder och programnämnder

Programnämnder

pn-lakarprogrammet@ki.se; pn-biomedicinprogrammen@ki.se

Utbildningsnämnder med kurs-och programansvar

un@bionut.ki.se; un@clintec.ki.se; un@cns.ki.se; un@dentmed.ki.se; un@kbh.ki.se; un@labmed.ki.se; un@lime.ki.se; un@nvs.ki.se; un@phs.ki.se

Se lista över programansvar här

Utbildningsnämder med kursansvar

un@cmb.ki.se; un@fyfa.ki.se; un@kids.ki.se; un@kisos.ki.se; un@mbb.ki.se; un@medh.ki.se; un@meds.ki.se; un@mmk.ki.se; un@mtc.ki.se; un@neuro.ki.se; un@onkpat.ki.se 

Grundutbildningsansvariga

johanna.zilliacus@ki.se; Sam.Okret@ki.se; Matti.Nikkola@ki.se; Karin.Engstrom@ki.se; Elisabet.Stener-Victorin@ki.se; Rune.Brautaset@ki.se; Ann-Christin.Johnson@ki.se; Katarina.Bohm@ki.se; Anna.Kiessling@ki.se; Anna.Hjelmstedt@ki.se; Maria.Watter@ki.se; Sabine.Koch@ki.se; Hans.Gyllenhammar@ki.se; Ewa.Ehrenborg@ki.se; Elias.Arner@ki.se; fredrik.wiklund@ki.se; Jonas.Sundback@ki.se; Wilhelmina.Ekstrom@ki.se; Lena.Nilsson-Wikmar@ki.se; Bjorn.Meister@ki.se; Margareta.Hultin@ki.se; Angelo.De-Milito@ki.se; Lotta.Janson@ki.se

Programdirektorer

Riitta.Moller@ki.se; jenny.selander@ki.se; asli.kulane@ki.se; Jette.Moller@ki.se; Maria.Hagglund@ki.se; Lars-arne.Haldosen@ki.se; madelen.lek@ki.se; Annika.Hanberg@ki.se; mia.barimani@ki.se; Anna.Carin.Wahlberg@ki.se; charlotte.silen@ki.se; Lars.Frelin@ki.se; marika.wahlberg@eyelab.se; jenny.wikstrom@ki.se; lise.bergman.nordgren@ki.se; asa.skjonsberg@ki.se; per.ostberg@ki.se; kent.fridell@ki.se; annsofi.johannsen@ki.se; malin.nygren-bonnier@ki.se; Eva.Broberger@ki.se; sofia.vikstrom@ki.se; karin.garming.legert@ki.se; niklas.zethraeus@ki.se