Våra medarbetare


 
Claude MarcusClaude Marcus
Professor, barnläkare, forskargruppsledare
claude.marcus@ki.se
Anna EkAnna Ek
Doktorand, legitimerad dietist
anna.ek@ki.se
Anonym kvinnaAnna E Ek
Doktorand, legitimerad barnläkare
anna.e.ek@ki.se
Emilia HagmanEmilia Hagman
Doktorand, nutritionist
emilia.hagman@ki.se
Eva Flygare WallénEva Flygare Wallén
Ph.D., legitimerad barnsjuksköterska
eva.flygare.wallen@ki.se
Julia XiuJulia Xiu
Doktorand, leg. barnläkare
julia.xiu@ki.se
Anonym kvinnaKarin Nordin
Forskningssjuksköterska, legitimerad barnsjuksköterska
karin.nordin@karolinska.se
Kerstin EkbomKerstin Ekbom
Ph D., legitimerad sjuksköterska
kerstin.ekbom@karolinska.se
Linnea BergqvistLinnea Bergqvist
Forskningsassistent, hälsopedagog
linnea.bergqvist@ki.se
Anonym kvinnaLisbeth Sjödin
Samordnare
lisbeth.sjodin@ki.se
Louise LindbergLouise Lindberg
Administratör & Forskningsassistent, Folkhälsovetare
louise.lindberg@ki.se
Maria Hagströmer Maria Hagströmer
maria.hagstromer@ki.se
Maria WesterståhlMaria Westerståhl
Med. dr. i Fysiologi, nutritionist
maria.westerstahl@ki.se
Markus BrissmanMarkus Brissman
Forskningsassistent, legitimerad sjukgymnast
markus.brissman@karolinska.se
Michaela ForssénMichaela Forssén
Projektsamordnare, legitimerad sjuksköterska
michaela.forssen@ki.se
Mirjam EkstedtMirjam Ekstedt
Ph. D., legitimerad sjuksköterska
mirjam.ekstedt@kth.se
Paulina NowickaPaulina Nowicka
Ph.D., legitimerad dietist/beteendevetare, familjeterapeut
paulina.nowicka@ki.se
Pernilla DanielssonPernilla Danielsson
Ph.D., legitimerad barnsjuksköterska
pernilla.danielsson@karolinska.se
Pernilla HedvallPernilla Hedvall
Doktorand, nutritionist
pernilla.hedvall@ki.se
Veroniqa LundbäckVeroniqa Lundbäck
Doktorand, molekylärbiolog
veroniqa.lundback@ki.se

 

Pediatrik